Atatürk için koştular
Atatürk için koştular
Her yıl 27 aralıkta Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin yıl dönümünü kutlamak ve anmak amacı ile Türkiye çapında gerçekleştirilen Büyük Atatürk Koşusu Karacabey'de de büyük bir coşku heyecana ve çekişmeye sahne oldu.
Her yıl 27 aralıkta Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin yıl dönümünü kutlamak ve anmak amacı ile Türkiye çapında gerçekleştirilen Büyük Atatürk Koşusu Karacabey'de de büyük bir coşku heyecana ve çekişmeye sahne oldu.
Karacabey Atatürk Kültür parkında gerçekleştirilen kros müsabakaları Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karacabey Belediyesi'nin ortaklaşa organizasyonu ile yapıldı.
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü S.Ayhan Sağlam, "Katılım sağlayan tüm okullarımıza ve öğrencilerimize, koşular sırasında görev alan tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz. " dedi.
Müsabakalar sonucunda dereceye giren ferdi ve Takım sıralaması şöyle;
Küçük Kız Kategorisi
Ferdi sıralama:
1. Ayşegül Demir - Ertuğrul Gazi İmamhatip O.O
2. Elif ZAMBAK - Karacabey Ortaokulu
3. Gülay AKDEMİR - 14 Eylül O.O
Takım Sıralaması:
1.Şht. Serkan Şahin O.O
2.Adnan Menderes O.O
3.Ertuğrul Gazi İmamhatip O.O
Küçük Erkek Kategorisi
Ferdi Sıralama:
1.Enes TAŞ-Şht. Serkan Şahin O.O
2.Ömer Faruk KARA-Şht. Serkan Şahin O.O
3.Sidar YILMAZ - Karacabey Ortaokulu
Takım Sıralaması:
1.Şht. Serkan Şahin O.O
2.Şht Yzb Atilla Acarca O.O
3.14 Eylül O.O
Yıldız Kız Kategorisi
Ferdi Sıralama:
1. Rumeysa HARMAN- Karacabey Ortaokulu
2. Ceren YÜCEER- İstiklal O.O
3.Yudum ÖZCAN -Serkan Şahin O.O
Takım Sıralaması:
1.Karacabey Ortaokulu
2.Ertuğrul Gazi İmamhatip O.O
3.Serkan Şahin O.O
Yıldız Erkek Kategorisi
Ferdi Sıralama:
1.Necati EROL-Karacabey Ortaokulu
2.Görkem ÖZKUL-İstiklal O.O
3.Botan BAĞ-Muhsin Özdamar O.O
Takım sıralaması:
1. Ertuğrul Gazi İmamhatip O.O
2.14 Eylül O.O
3.Karacabey Ortaokulu
Genç Kız Kategorisi
Ferdi Sıralama:
1.Semanur ÖZTÜRK-Sadık Yılmaz Ana. Lisesi
2.Merve BENİZ - İ.M.K.B Kız Meslek Lisesi
3.Rumeysa YILDIRIM- Karacabey Ana. Lisesi
Takım Sıralaması:
1. Karacabey Anadolu Lisesi
2.Sadık Yılmaz Ana. Lisesi
3.İ.M.K.B Kız Meslek Lisesi
Koşuda mücadele eden ve dereceye giren tüm okullarımızı ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.
Genç Erkek Kategorisi
Ferdi Sıralama:
1.Ömer Faruk ÖMER-Mesleki ve Teknik And Lisesi
2 Rıdvan GÖKDEMİR - Sadık Yılmaz Ana. Lisesi
3.Mert AYDOĞMUŞ - Mesleki ve Teknik And Lisesi
Takım Sıralaması:
1. Sadık Yılmaz Ana. Lisesi
2.Mesleki ve Teknik And Lisesi
3.Dayı Karacabey And Lisesi
Koşuda mücadele eden ve dereceye giren tüm okullarımızı ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.