Haber Detayı
07 Ağustos 2020 - Cuma 14:46 Bu haber 3475 kez okundu
 
Aydın ve Coşkun ailelerinin mutlu günü
AK Parti Karacabey Gençlik Kolları Başkanı Adem Coşkun, geçtiğimiz günlerde Terminal Köşk Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen görkemli bir düğünle dünya evine girdi.
YAŞAM Haberi
Aydın ve Coşkun ailelerinin mutlu günü

   Karacabey'in tanınmış ailelerinden olan Kadriye - Osman Aydın'ın kızları Gamze ile ilçenin sevilen simalarından Çeşminaz - Tahsin Coşkun çiftinin oğulları AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Adem Coşkun, birlikteliklerinin sonsuza kadar sürmesi dileğiyle sonsuz mutluluğa evet dediler.

   Hayatlarını birleştirme kararı alan Gamze ile Adem çiftini mutlu günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı. Gerçekleşen düğün törenine yoğun katılım gösterilirken, Coşkun çifti; en mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan sevenlerine teşekkür etti. Çiftin nikah şahitliği; Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Süleyman Çelik,  AK Parti İl Başkan Vekili Ayhan Ayaz, AK Parti Karacabey ilçe Başkanı Ertem İşcan, AK Parti il Gençlik Kolları Başkan Vekili Ömer Faruk Temiztürk, AK Parti önceki dönem ilçe Başkanı Murat Erol, AK Parti önceki dönem Gençlik Kolları Başkanı Yakup Can ve gelinin yakın arkadaşlarından Ezgi Semerci tarafından yapıldı.

   Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreni gece geç saatlere kadar neşe içinde geçti. Gecede tüm konuklarla tek tek yakından ilgilenen çiftin aileleri bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkür etti.

   Biz de Karacabey Haber Gazetesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Aydın, ve, Coşkun, ailelerinin, mutlu, günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.