Haber Detayı
27 Mart 2021 - Cumartesi 14:25 Bu haber 5841 kez okundu
 
Bebelac ile Sağlıklı Bebekler
Bebeklerin doğumdan itibaren, mamaya da ihtiyacı vardır
SAĞLIK Haberi
Bebelac ile Sağlıklı Bebekler

Bebeklerin doğumdan itibaren, mamaya da ihtiyacı vardır. Anne sütüne destek olarak, mama kullanılması da gerekir. Günümüzde mama üretimi yapılırken, anne sütünün içeriğine uygun üretim yapılır. Besin değeri açısından zengindir. Bebelac bebekler için, takviye bir mama çeşididir ve bebeklerin büyümesini destekler.

En çok beğenilen mama markalarından olan Bebelac kalsiyum ve vitamin açısından faydalıdır. Anne sütü alamayan bebekler için üretilen mamalar da ilk günden itibaren rahatlıkla verilebilir. Mamalar içeriğine göre, birçok çeşide ayrılır.

Bebelac Fiyatları

Bebelac mamaları, geniş bir ürün skalasına sahiptir. Kuru, toz, takviye ve kaşık mama şeklinde satılan bu ürünler, çeşitli tahıllar ve meyveler içerebilir. Hem kaliteli, hem de ekonomik bir mamadır. Herkesin mali durumuna uygun fiyatlar sunulur. İçerikleri doğaldır ve mümkün olduğunca, az katkı maddesi bulunur.

Piyasada en çok tercih edilen, markalardan biridir. https://www.ceybebe.com/bebelac linkinden fiyat ve ürün bilgisine detaylı olarak, ulaşabilirsiniz. Ürünlerin hepsi orijinal ve kalitelidir. Güvenli bir alışveriş yapmak için, sipariş verebilirsiniz.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Rabia FİDAN
Etiketler: Bebelac, ile, Sağlıklı, Bebekler,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.