Haber Detayı
20 Ekim 2020 - Salı 19:42 Bu haber 2574 kez okundu
 
Dengiz Ocakbaşı hizmete açıldı
Karacabey’in sevilen iş adamı ve Karacabey Belediyespor’un yöneticisi olan Fahrettin Dengiz’in sahibi olduğu Dengiz Ocakbaşı ve Dürüm Evi’nin açılışı gerçekleşti.
GÜNDEM Haberi
Dengiz Ocakbaşı hizmete açıldı

 Fahrettin Dengiz’in ilçeye kazandırdığı Dengiz Ocakbaşı, dün düzenlenen görkemli açılış töreni sonrası Abdullahpaşa Mahallesi Panayır Caddesi No:39/A’da faaliyete girdi.

   Yoğun ilginin yaşandığı açılış iş, spor ve siyaset dünyasını da bir araya getirdi. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan, Karacabey Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Naci Güncü’nün yanı sıra, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda ilçe halkının da katıldığı törende, okunan duaların ardından Dengiz Ocakbaşı’nın açılış kurdelası kesildi.

3

   Açılışta konuşan Belediye Başkanı Ali Özkan, işletmenin Karacabey’e hayırlı olmasını dilerken, bu tür işletmelerin açılışından memnuniyet duyduğunu ifade etti.

   Açılışa katılarak kendilerini yalnız bırakmayan tüm Karacabeyliler’e teşekkür eden İşletme Sahibi Fahrettin Dengiz, damak tadına düşkün Karacabeyliler’in vazgeçilmezleri arasında olacaklarını iddia etti. Dengiz, “Karacabey’e böylesine güzel bir işletme kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Misafirlerimize hizmette kusur etmeden, yedikleri lezzetin damaklarından uzun süre çıkmamasını sağlayacak şekilde ağırlayacağız. Kaliteden asla ödün vermeyeceğiz. Dengiz Ocakbaşı’nda müşterilerimize kuzu kaburga, kuzu pirzola, kuzu şiş, beyti kebap, ciğer ve böbrek şiş, adana ve urfa kebap ve tavuk çeşitleri ile hizmete hazırız” şeklinde konuştu.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: Dengiz, Ocakbaşı, hizmete, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.