Haber Detayı
11 Kasım 2020 - Çarşamba 17:08 Bu haber 2329 kez okundu
 
‘İki otoparkta çözüm olmadı!'
İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Fatih Karabatı, ilçedeki 'otopark sorunu' üzerinden Belediye Başkanı Ali Özkan'ı eleştirdi.
SİYASET Haberi
‘İki otoparkta çözüm olmadı!'

     Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan İYİ Parti İlçe Başkanı Fatih Karabatı, şu ifadelere yer verdi: “Karacabey'deki sürücülerin ve vatandaşlarımızın en büyük sorunlarından biri haline gelen otopark sıkıntısıyla ilgili Sayın Başkan'ın eski Vergi Dairesi'nin yerine ve Sevgi Yolu'na yaptırdığı iki otopark da çözüm getirmedi. Başkan'ın basın açıklamalarında dile getirdiği; 'ilçenin modern görümüne kavuşması için projeleri devreye almaya devam edeceğiz' sözü maalesef yine sadece reklam olarak kaldı.

   Yapılan otopark projeleri hiçbir şekilde ilçeye çözüm olmadı ve bu sorun daha da büyüyerek devam etmektedir. Başkan'ın görevi halkın huzur ve mutluluğu, onların sorunlarını dinleyen, sahip çıkan hizmet anlayışını sunmaktadır.
   Seçim çalışmalarında “Modern Belediyecilik “felsefeniz nerede kaldı Sayın Başkan? Otopark ihtiyacının yarattığı olumsuzlukları, ilçedeki yaşam konforunu yok etmesini görmezden gelmek vatandaşın hayatını zindan ediyor.
   İlçenin dört bir tarafına binalar yapılıyor. Ama otopark yok! Denetim sıfır! Otoparkı zorunlu kılmıyorsun ancak otopark harcını alıyorsun. Otopark yapmaya çalışıyorsun ama merkeze uzak yerde ve de ücretli otopark yapıyorsun. Bu nasıl iştir?
   Belediye Başkanlığı onun evine gitmekten, bunun konuğu olmaktan, düğünlere katılmaktan sonra da bunları basına servis etmekten ibaret değildir.! İYİ Parti olarak vatandaşlarımızın sesi olmaya, dertlerini dinlenmeye devam edeceğiz.”

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: ‘İki, otoparkta, çözüm, olmadı!',
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.