Haber Detayı
20 Kasım 2021 - Cumartesi 11:24 Bu haber 3145 kez okundu
 
İyilik Perisi iş insanı gönülleri fethetmeye devam ediyor
İsviçre’de kuaförlükle uğraşan Karacabey’li Yasemin Tuna, İsviçre’ den getirdiği 1 TIR dolusu eşyayı kermes düzenleyerek satıp ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını gidermeyi hedefliyor.
GÜNDEM Haberi
İyilik Perisi iş insanı gönülleri fethetmeye devam ediyor

Karacabey’de defalarca ihtiyaçlı ailelere koliler dolusu giysi, ayakkabının yanı sıra ekmek, yakacak gibi yardımlarda bulunan Yasemin Tuna, şimdi de Karacabey’e bağlı Bakırköy’de kermes düzenliyor.

Bakırköy Mahallesi Yeni Cami karşısında kendilerine ait evin bodrumunda kermes açtıkları ve her Cumartesi – Pazar saat 12:00 ile 18:00 saatleri arasında kermesin açık olacağına değinen yardımsever iş insanı Yasemin Tuna, “Söz konusu yardımları İsviçre’deki yabancı müşterilerimin katkısıyla Karacabey’e ulaştırdık. “Uyan Türkiye” adı altında başlattığımız kampanya ile daha önce de yardıma muhtaç vatandaşlarımıza yardımlarda bulunduk. Türk hayırseverlerin ihtiyaç sahibi Türk vatandaşlara daha fazla yardımda bulunmaları yönünde farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz.

Şimdi de İsviçre’den getirdiğimiz 1 TIR dolusu yüzlerce kot pantolonlar, taytlar,  kazaklar, montlar ayakkabılar, oyuncaklar, nevresimler gibi ürünleri satarak ihtiyaç sahibi insanların ihtiyaçlarını gidereceğiz. Bunun yanında yiyecek içecekte satacağız. Bu şekilde bu zor günlerde vatandaşlarımıza yardım etmiş olacağız. Örneğin, şuan da 83 yaşında olmasına rağmen çalışan bir teyzemiz var. Onun yakacak başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarını gidererek evde rahat etmesini sağlayacağız. Bunun gibi tespit ettiğimiz birçok ihtiyaç sahibinin, düzenlediğimiz bu kermeste topladığımız parayla yüzünü güldürmek istiyoruz. Gelin sizde alacağınız ürünlerle kermesimize destek olun ve yoksulluğu el birliğiyle bitirelim” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: İyilik, Perisi, iş, insanı, gönülleri, fethetmeye, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.