Haber Detayı
26 Kasım 2020 - Perşembe 12:55 Bu haber 632 kez okundu
 
Karacabey için önce insan, önce sağlık vurgusu
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Bursa Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra Karacabey Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Uzm. Dr. Muzaffer Şenveli'ye ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
YAŞAM Haberi
Karacabey için önce insan, önce sağlık vurgusu

   AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan’ın da yer aldığı ziyarette Dr. Şenveli’ye ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten Başkan Özkan, dünyayı etkileyen pandemide en yoğun mesaiyi sağlık çalışanlarının verdiğini anımsatarak, toplum sağlığının korunması için herkese önemli sorumluluklar düştüğünü söyledi.

Her türlü desteğe hazırız

   Gerçekleşen görüşmede Başkan Özkan, “Tüm dünya olduğu gibi ülkemiz de Covid-19 pandemisinden dolayı çok zorlu günlerden geçiyor. Pandemi sürecinde özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarına ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizler, pandemiyle mücadelede gereken tüm tedbirleri kararlı bir şekilde uygulamaya devam ediyoruz. Bu anlamda Karacabey’de de ‘önce insan’, ‘önce sağlık’ düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Maske, mesafe, temizlik kurallarına mutlaka uyalım. Değerli sağlık çalışanlarımıza her türlü desteğe hazırız” ifadelerine yer verdi.

   Karacabey Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Muzaffer Şenveli de Karacabey’in özellikle son yıllarda pek çok alanda adından başarıyla söz ettirdiğine vurgu yaparak, kenti sağlık alanında da daha iyi noktalara taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Şenveli, destekleri için Özkan ve İşcan’a da teşekkürlerini iletti.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Karacabey, için, önce, insan,, önce, sağlık, vurgusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.