Haber Detayı
30 Aralık 2020 - Çarşamba 11:04 Bu haber 1319 kez okundu
 
Konserve Ağda
Bildiğiniz gibi kimi zaman yüzümüzde veya bacaklarımızda ki istenmeyen tüyler gerçekten çok can sıkıcı bir hal almaktadır.
SAĞLIK Haberi
Konserve Ağda

Bildiğiniz gibi kimi zaman yüzümüzde veya bacaklarımızda ki istenmeyen tüyler gerçekten çok can sıkıcı bir hal almaktadır. Ancak bu sorunların oldukça kolay bir çözüm yolu vardır. Ağda yaparak istenmeyen tüy veya kıllardan rahatlıkla kurtulabilir ve geçici de olsa pürüzsüz bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz. Konserve ağda ise ağaçlardan toplanan reçinelerin işlem görerek doğal balmumu ile özel süreçlerden geçmesi sonucu sağlıklı bir ağda yapısına sahip olur. İçerisinde şeker de içermemektedir. Ayrıca bu ağda ile cildin üzerinde ki ölü deri de temizlenmiş olacaktır.

Konserve Ağda Nasıl Kullanılır?

Ağda yaptırmak kimi zaman acı ya da yanık gibi etkiler gösterse de konserve ağda ile bu sorunlar tamamen ortadan kalkacaktır. Bu ağda türünü kullanmak için öncesinde uygulayacağınız bölgeyi temizlemeli ve sonrasında kurulamalısınız. Ardından pudra dökerek sir ağda bantlarının tahriş edici özelliğini de engellemiş olacaksınız. Konserveden çıkardığınızı ağdayı spatula yardımı ile sürüp ardından sir ağda bandı ile çekerek işlemi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. En kaliteli cilt bakımı ürünlerini https://www.nebioglukuafor.com/konserve-agdalar-9418 sayfasından rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Rabia FİDAN
Etiketler: Konserve, Ağda,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.