Haber Detayı
15 Kasım 2019 - Cuma 09:59 Bu haber 4664 kez okundu
 
Öğretmenlerden anlamlı turnuva
24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen Mehmetçiğe Selam Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası başladı.
SPOR Haberi
Öğretmenlerden anlamlı turnuva

   Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen Mehmetçiğe Selam Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası kapsamında 12 Kasım tarihinde oynanan voleybol maçına İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü S. Ayhan Sağlam katıldılar. 

   Karacabey Anadolu Lisesi Ömer İşcan Spor Salonunda gerçekleşen turnuvada Karacabey'de görev  öğretmenlerin iletişiminin artması, spora ilginin artması, sporun her yaştaki insanların beden ve ruh sağlığını geliştirmesi, okullar arasındaki iletişimin güçlenmesi amaçlanmaktadır. 19 Takımın katıldığı Mehmetçiğe Selam Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası coşkuyla devam etmektedir. 
   İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, "Her yıl olduğu gibi bu yıl da dereceye giren takımlar kupalarını 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen törende alacaklar. 
   Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen başta İlçe Gençlik ve Spor Müdürü S. Ayhan Sağlam ve okullarımızda görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz olmak üzere, tüm öğretmenlerimizi tebrik ederim" dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Öğretmenlerden, anlamlı, turnuva,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.