Haber Detayı
06 Temmuz 2020 - Pazartesi 13:52 Bu haber 2108 kez okundu
 
"Pohpohlanmaya alıştılar"
Saadet Partisi Tanıtma Başkanı Yusuf Yavaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz" sözlerine karşılık bir açıklama yaptı.
SİYASET Haberi

Saadet Partisi Tanıtma Başkanı Yusuf Yavaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz" sözlerine karşılık bir açıklama yaptı.

   Yavaş, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

     "Yeni kuşak gençlerden rahatsız oluyorlar. Geleneksel medyada kurdukları hakimiyeti kaybetmek istemiyorlar. İşlerine gelince sosyal medyada hastag çalışması yapıp, yeşil top kullanıyorlar, top ellerinde patlayınca sosyal medyanın fişini çekmeye hevesleniyorlar. Herkes aynı kanalları izlesin, basında tek ses hakim olsun istiyorlar. Aynı anda 40 kanal birden kendilerini canlı yayınlasın istiyorlar. Alkışa ve pohpohlanmaya alıştılar dislike görünce hazmedemiyorlar. Biz Saadet Partisi olarak, her türlü ahlâksızlığa, trollere ve trolleşmiş zihniyetlere karşıyız ve bu konuda atılacak adımları her zaman destekleriz. Fakat birkaç kişinin densizliği bahane edilerek, sosyal medyanın ve özgürlüklerin kısıtlanmasına da sonuna kadar karşıyız."

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: "Pohpohlanmaya, alıştılar",
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.