Haber Detayı
25 Şubat 2021 - Perşembe 13:00 Bu haber 3236 kez okundu
 
Salaş Günlük Elbise Modelleri
Çocuk peşinde koşarken, işleri takip ederken, otobüse inip binerken hareketleri kısıtlayacak kıyafetler tercih edilmez.
YAŞAM Haberi
Salaş Günlük Elbise Modelleri

Çocuk peşinde koşarken, işleri takip ederken, otobüse inip binerken hareketleri kısıtlayacak kıyafetler tercih edilmez. Günlük elbise modellerinde salaşlar daha çok tercih edilmektedir. Rahatlık ve konforun simgesi olan salaş modeller yaz kış kullanım için idealdir. Çok şık ve tarz olması ise modellerin beğenilirliğini artırmaktadır. Etnik desenlerin sıklıkla kullanıldığı parçaları kullananların ayrı bir havası vardır. Tek parça olup boyundan başlayan ürünlerin boyları değişmektedir. Midi, mini, dizde, diz altında ve uzun çeşitleri vardır. Tarzınıza uygun olan uzunluktaki ürünlerle özgürce yaşayabilirsiniz.

Özgün Tasarımlı Günlük Elbise

Bakımını ve dış görünüşüne dikkat eden hanımlar her zaman en kaliteli ve en özgün ürünleri seçerler. Günlük elbise denilince özenilmeden tasarlanan ürünler asla gelmemeli akla. Gündelik hayatta giyilen her kıyafet özenle seçilmeli. Kendinizi güzel hissetmeniz için bu çok önemlidir. Aynadaki kadını beğenmeniz size pozitif enerji verecektir. Özgün tasarımlı parçaları her zaman ve her yerde giyebilirsiniz. Dinamik ve hareketli bir hava oluşturmak için detaylara yer verilmiştir. Tül, gipür, volan gibi detaylar en ideal yerlerde kullanılarak enerjik bir hava oluşturulmuştur. Gün içerisinde mutlu hissetmenizi sağlayacak modellere https://www.roman.com.tr/gunluk-elbise adresinden ulaşabilirsiniz. 

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Rabia FİDAN
Etiketler: Salaş, Günlük, Elbise, Modelleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.