Haber Detayı
27 Nisan 2021 - Salı 22:35 Bu haber 3101 kez okundu
 
Sprey Kolonya
Kolonya dinamik ve ferah kokuları ile asırlardır toplumumuzun bir parçasıdır.
SAĞLIK Haberi
Sprey Kolonya

 Günümüzde devamlı kullanılması ile daha pratik sunumları ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri de sprey kolonya olmuştur. Sprey kolonya kullanım açısından şişe kolonyaya göre çok daha avantajlıdır. Sprey başlığı sayesinde sıkıldığı an püskürmesi ile alana tam kapsamlı bir yayılım sağlar. Bu sayede içerisinde ki alkol etkeni bakteri ve türevlerine daha olumlu etki eder. Sprey kolonyanın küçük boyu günlük hayatta çanta ve cepte taşımak için uygundur. Aynı zamanda büyük şişelerde de sprey başlık bulunması ile kullanım alanı pratikleşir.

 

Sprey Kolonya Çeşitleri

Kolonya içeriğinin oldukça güçlü olması ve cezbeden aromalı kokuları sayesinde her zaman tercih edilir. Ciltte bıraktığı dinamik ve ferah kokularının yanı sıra cildi tahriş etmez. Bununla birlikte sprey kolonya çeşitlerinde de birçok aroma seçeneği bulunur. Kolonyaya sprey başlık takılması ile kullanım oldukça pratiktir. Sprey kolonya çeşitlerinde boy olarak küçük ve büyük olarak seçenek vardır. Aroma olarak limon, mandalina ve lavanta gibi kokularda bulunur. Sprey kolonyalara https://www.dermokilshop.com/kolonya sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Rabia FİDAN
Etiketler: Sprey, Kolonya,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.