Haber Detayı
28 Eylül 2020 - Pazartesi 14:05 Bu haber 306 kez okundu
 
Tercih Edilen Elmas Mücevher Tasarımları
Elmas, en eski ve gelmiş geçmiş zamanların en çok tercih edilen mücevher taşları arasındadır.
YAŞAM Haberi
Tercih Edilen Elmas Mücevher Tasarımları

Elmas, en eski ve gelmiş geçmiş zamanların en çok tercih edilen mücevher taşları arasındadır. Alındığı zamanlardan çok sonraları bile modası geçmeyecek antika değerinde en kıymetli taşlar arasındadır. Elmas yüzük, küpe tasarımları, hanımların en çok tercih ettikleri, beğenerek kullandıkları mücevherler içerisindedir. Elmas taşlı kolyeler de tercih edilen mücevher modeller içerisindedir. Tek taş şeklinde elmaslar ile daha büyük ve işli elmas taşlar, Pırlanta Merkezi’nde zengin içeriklidir. Sitenin ürünlerinin sertifikalı olması, güvenilir alışveriş yapılacak mücevher sitelerinin ilk sırasında yer almasını sağlamıştır. Pırlanta, yakut gibi kıymetli taşlarla yapılan mücevherlerinin yanı sıra elmas tasarımları da göz alıcı güzellikte bulunmaktadır.

Özgün Tasarımlı Elmas Modelleri

Pırlanta Merkezi’nin elmas mücevher tasarımları, hiçbir yerde görülmemiş özgün tasarımlar içerir. Elmaslarda klasik modeller kadar, modern ve farklı taş kesimleri de yer almaktadır. Mücevher sitesindeki ürünler, farklı fiyat aralıklarında yer almaktadır. Bu nedenle, her bütçeye uygun tasarımları bulmak mümkündür. En zarif elmas mücevher tasarımları, https://www.pirlantamerkezi.com/elmas-urunler sitesinden satın almak mümkündür.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Tercih, Edilen, Elmas, Mücevher, Tasarımları,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.