Haber Detayı
08 Eylül 2021 - Çarşamba 20:47 Bu haber 1586 kez okundu
 
YESPA Gross Market 1. Yılını Kutluyor
YESPA Gross Market 1'inci yıl coşkusunu yüzlerce üründe yaptığı indirimlerle kutluyor.
GÜNDEM Haberi
YESPA Gross Market 1. Yılını Kutluyor

Gazi Mahallesi 143 Sokak No:75 üzerinde hizmet veren YESPA Gross Market, kuruluşunun birinci yıl dönümü münasebetiyle kampanya yaparak Karacabey halkıyla buluşmaya devam ediyor. 365 gün ucuzluğun adresi olan YESPA Gros Market, kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyor. 10-16 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerli olan inanılmaz indirimler şimdi siz değerli müşterileri bekliyor.

   “Kaliteyi ucuza almak herkesin hakkı” sloganıyla hizmet verdiklerini söyleyen YESPA Gross Market İşletmecisi Emrah Yavuz, “YESPA Gross Market olarak Karacabey’de açılışımızın 1. yılını kutluyoruz. Bu şehrin markası olmaktan ve vatandaşlarımızın açıldığımız günden bu yana bize göstermiş olduğu ilgiden çok memnunuz.

   Bizler, ailemizin en kıymetli fertleri olan müşterilerimizi yaptığımız kampanyalarla kutlamalara dahil ederek mutluluğumuzu onlarla paylaşmak istiyoruz. Açıldığımız günden bu yana binlerce çeşit ürünü en uygun fiyat garantisi ile müşterilerinin hizmetine sunuyoruz. En önemli kuralımız ize; müşteri memnuniyeti. Çünkü müşterilerimiz, bizim için çok değerli. Kaliteyi ucuza almak herkesin hakkı diyerek, YESPA Gross Market ile vatandaşlarımızın hizmetine girdik. Bugüne kadar dileyen müşterilerimiz, toptan alış veriş yaptı. Dileyen ise parekende. Bundan sonra da YESPA Gross Market markasını daha çok müşteriye ulaştırabilmek ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

 

 

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: YESPA, Gross, Market, 1., Yılını, Kutluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.