Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 11:32 Bu haber 2937 kez okundu
 
Çiftçilerden Bakan’a teşekkür
Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem çiftçiler adına yaptığı basın açıklamasıyla, Karacabey'de şeflik düzeyinde bulunan Orman İşletmesinin müdürlük haline dönmesi dolayısıyla emeği geçenlere teşekkür etti.
GÜNDEM Haberi
Çiftçilerden Bakan’a teşekkür

   Çiftçiler adına basın açıklaması yapan Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, “Orman Bakanlığı'nda şeflik seviyesinde olan işletmemizin, Orman İşletme Müdürlüğü'ne dönmesi Karacabey orman köylerinde bulunan çiftçilerimizi ve Karacabey halkını memnun etti. Karacabey Ziraat Odamızın açılışında Tarım Bakanımızın vermiş olduğunu sözünü yerine getirmesi halkımız tarafından takdirle karşılandı. Orman varlığı açısından çok önemli bir ilçeye sahibiz. Orman İşletmesinin müdürlük haline dönmesinde emeği geçen, Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli'ye, bu olayın başından sonuna kadar takipçisi olan önceki dönem Başbakan Yardımcımız Hakan Çavuşoğlu'na, Bölge Milletvekilimiz Mustafa Esgin'e, Belediye Başkanımız Ali Özkan'a, Ak Parti İlçe Başkanımız Ertem İşcan'a, muhtarlarımıza ve emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı sunar, hayırlı olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Çiftçilerden, Bakan’a, teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.