Haber Detayı
08 Ocak 2021 - Cuma 16:40 Bu haber 4685 kez okundu
 
KTSO'da yeni genel sekreter Özcan Kozluca
Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası'nda 7 yılı aşkın bir süredir Genel Sekreterlik görevini başarıyla yürüten Özgür Carlı'nın, Ağustos ayı içerisinde emekliye ayrılması sonrası; Genel Sekreterlik görevini vekâleten yürüten Özcan Kozluca bu göreve asaleten atandı.
YAŞAM Haberi
KTSO'da yeni genel sekreter Özcan Kozluca

   Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası'nda Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu olarak 2014'ten bu yana görev yapan 1987 doğumlu Özcan Kozluca, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu.
   Genel Sekreterlik görevine atanması sonrası kısa bir açıklama yapan Kozluca, “İlçenin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası'nda böyle bir göreve atanmak gurur verici. Üye memnuniyetini ilke edinmiş kurumumuzda 'El Ele Geleceğe' mottosu ile üyelerimize ve ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Uzun yıllardır kalite ve akreditasyon belgelerine sahip Odamızın hizmet çıtası daha yukarılara taşımak için çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: KTSO'da, yeni, genel, sekreter, Özcan, Kozluca,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.