Haber Detayı
13 Kasım 2020 - Cuma 14:49 Bu haber 2530 kez okundu
 
“ABD’nin yanında kim varsa onlara karşıyız”
Vatan Partisi İlçe Başkanı Narhın, Türkiye’de ABD ile işbirliği içinde olan tüm partileri düşman olarak gördüklerini söyledi.
SİYASET Haberi
“ABD’nin yanında kim varsa onlara karşıyız”

   Vatan Partisi Karacabey İlçe Başkanı Rıfat Narhın, hiçbir partinin güdümünde olmadıklarını belirterek, “ABD ile işbirliği içinde olan tüm partilerin karşısındayız. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için emperyalizmle mücadele ediyoruz. Atatürk devrimleri öncülünde Milli Hükümeti kuracağız.” dedi.

   Vatan Partisi’nin Cumhuriyet ve Türkiye için kurulduğunu vurgulayan İlçe Başkanı Rıfat Narhın, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “50 yıldan beri emperyalizme karşı mücadele ediyoruz. Vatan Partisi hiç kimsenin ya da hiçbir partinin kapı kulu değildir. ABD emperyalizmine karşı mücadele veriyoruz. Ermeni soykırımını Avrupa’da Vatan Partisi bitirdi. Sömürenlere karşı verdiği mücadelemiz bellidir, kanıtlamıştır. ABD ve yerli işbirlikçilere karşı dik duruşumuz ortadadır. Halkımızı sömürenlere, bölücülere karşı mücadelemiz devam edecek. ABD’nin yanında kim varsa onlara karşıyız, çünkü bunlar halkımızı bölmeye kalkanlardır. Emperyalizmle kim iş birliği yaparsa partimiz harekete geçer. Parti ayırmayız, ülkemizin bölünmez bütünlüğü önemlidir.
   Vatan Partimizin amentüsü anti emperyalizmdir, milliyetçiliktir, ‘Tam Bağımsız Türkiye’ temel sloganımızdır. Milli demokratik devrimciyiz, yani Atatürk devrimlerinden yanayız. 50 yıldan beri ülkemizi bölmeye kalkanlara karşı mücadele etmekteyiz. ABD ve AB emperyalizmine karşı savaşıyoruz. Var mı Vatan Partisi’nden başka hapishanelere atılan! Direniyoruz, bu güzel ülkemizi bölmeye kalkanların karşısındayız. Ergenekon’dan ikinci çıkış yaptık çünkü biz bu ülkenin ayağı toprağa basanıyız. Vatan Partisi ordumuzu ve vatanseverleri hapishanelerden kurtardı. Fiilen savaşmaya devam ediyoruz.
   ABD’ye kim yakınsa, hangi parti olursa olsun o bizim düşmanımızdır. Kim ABD’den kopuyorsa o dostumuzdur. Bu konuda 50 yıllık tutarlılık vardır. ABD’nin yanında olanlar, ülkemizi bölmeye kalkanlar bizi sevmezler. Bu güzel ülkemizi kim bölmeye kalkarsa, o partinin karşısında var gücümüzle mücadele ederiz. 50 yıldan beri ABD gladyosuyla savaşıyoruz. Çünkü halkımızı köle yapmaya kalkan ABD işbirlikçileri milletimizi sıkıntıya soktular. Atatürk gibi milli hükümeti kurmak istiyoruz. Çünkü halkımız ABD’den 70 yıldan beri çok çekti. Halkın malı mülkü dolaylı yollardan başkalarının ellerine geçti. Borçlandırarak elinden alındı. ABD ile işbirliği yapan hükümetler maalesef halkımıza bir şey vermediler. ABD’ye diz çöktüler, onun oyuncağı oldular. Sürekli ABD’nin dediğini yaptılar. Çünkü onları iktidara ABD getirdi. Ne yazık ki halkımız sürekli yoksullaştı.
   70 yıllık ABD serüveni bitme noktasındadır. Bundan sonra Avrasya Modeli gelişti, yani Atatürk’ün karma ekonomisi gelecek, yeniden üretim başlayacak, halkımız milli hükümetle fakirliği yırtıp atacak. Üretim ekonomisi demek halk demektir. Köylümüz ve işçimiz yenide ayağa kalkacak, esnafımız ve sanayicimiz özgür olacak, zenginleşecek. Üretim ekonomisiyle kalkınacağız. Üretim ferahlık demektir, halkımız özgürleşecek yeniden meralarına tarlalarına kavuşacaktır. Bunun yolu üretim ekonomisini savunan Vatan Partisi’nden geçmektedir. Vatan Partisi’nin üretim ekonomisi programı hazırdır. Zor şartlara hazırdır. İktidara hazırdır. Vatan Partisi Çanakkale’de, Afyon’da, Kocatepe’de savaşan Mehmetçik gibidir. Savaşır ve kazanır. Vatan Partisi ülkemizin güzel insanlarının milli hükümetle beraber özgür bireyler olması için çalışıyor. Karacabey halkından halk iktidarı adına partimize üye olmaya davet ediyoruz.”

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: “ABD’nin, yanında, kim, varsa, onlara, karşıyız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.