Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 14:30 Bu haber 2457 kez okundu
 
Renk “Gençlere daha çok önem verilmeli”
Karacabey Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanı Samet Renk, gençlere daha çok önem verilmesi gerektiğini söyledi.
GÜNDEM Haberi
Renk “Gençlere daha çok önem verilmeli”

   Şubat ayında yapılan kongrede CHP Genlik Kolları Başkanlığına seçilen Samet Renk, pandemi sonrası başlayan normalleşme süreci ile birlikte kolları sıvadıklarını belirtti. Bu kapsamda Karacabey Haber Gazetesi’ni ziyaret eden CHP’li gençler, ilçemizde gençlere yönelik etkinlikler yapmak istediklerini söyledi.

   Gazetemizin Sorumlu Yazı İleri Müdürü Yasin Keskin ile görüşen gençler, “Karacabey’de gençlerin sesi olacağız. Gençlerin tüm sorunlarına el atacağız. Karacabey’imize hizmet noktasında özverili olacağız. İlçemizin tüm sorunlarını gündeme getireceğiz. Özellikle gençlerimizle hiç bir ayırım yapmadan bire bir görüşeceğiz. Sorunlarına çözüm için var gücümüzle çalışacağız. Karacabey’de gençlere önem verilmesi için gece gündüz demeden koşturacağız. Karacabey’deki gençlerimizin sesi olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.” dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Renk, “Gençlere, daha, çok, önem, verilmeli”,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.