Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 11:44 Bu haber 5990 kez okundu
 
Serhat Mühendislik yeni yerinde
Karacabey'de 2016 yılında Elektrik - Elektronik Mühendisi Ferhat Bozlana tarafından kurulan Serhat Mühendislik, yenilenen yüzüyle, yeni yerinde hizmet vermeye devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Serhat Mühendislik yeni yerinde

   Tavşanlı Mahallesi Şehit Kemal Köse Sokak No:6/1 Yıldız Elektrik karşısındaki Serhat Mühendislik'in açılış töreni yoğun ilgi görürken, görkemli açılışa; Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, CHP İlçe Başkanı Süleyman Tuğ ve yönetimi,  Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Vural, Karacabey İlçe Sağlık Müdürü Volkan Çiğdem, S.S. Karacabey Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Atıl  ve Müdürü Hasan Hüseyin kula, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

   Açılışta konuşan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, "İlçemizde faaliyetlerini başarı ile sürdüren Serhat Mühendislik sahibi Elektrik - Elektronik Mühendisi Ferhat Bozlana kardeşimizin yeni işyeri hayırlı uğurlu olsun. İnanıyoruz ki başarılı çalışmalarını sürdürecek. Bereketli kazançlar diliyorum." şeklinde konuştu.
   Ferhat Bozlana ise; "İlçemiz insanına hizmet etmek gerçekten mutluluk verici bir durum. Bilgi ve birikimlerimizi paylaşarak insanlarımıza daha faydalı olabilmek adına yeni yerimizde, yeni yüzümüyle büromuzu açtık. Kapımız herkese açıktır. Her türlü soru ve sorunlarınızı dinlemek, onları çözmek ve çözmenize yardımcı olmak için buradayız. Açılışımıza katılara bizleri onurlandıran başta protokol olmak üzere tüm konuklara sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.


    Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu olan Ferhat Bozlana kurucusu olduğu firma hakkında şu bilgileri paylaştı; 
   "Siemens İzmir Aliağa Tüpraş şantiyesinde şantiye şefliği yapmıştır. 2014 yılından itibaren bölgede faaliyet göstermeye başlamıştır. Ferhat Bozlana kısa süre içerisinde yurtiçi bir çok alanda projelere imza atmıştır. Bu projeler ve bilgi birikimi sayesinde Serhat Mühendislik firmasını kurmuştur. Serhat Mühendislik 2016 yılında Karacabey'de kuruldu.
   Kurulduğu günden bu güne kısa zamanda özverili ve müşteri hakkını gözeten anlayışı ile başarıyla imzasını attığı projelerle bölgesinde öncü firmalardan birisi haline geldi. Türkiye'nin dört bir yanına ihtiyaç duyulan elektrik proje tasarımı, uygulama, proje kontrollük ve danışmanlık hizmetleri, bakım-işletme-servis hizmetleri ile müşterilerine ihtiyaçlarına uygun eksiksiz çözümleri sunmaktadır. Serhat Mühendislik, belirlediği kalite hedefleri ışığında, kurulduğu günden bugüne büyümesini sürdürmüş ve kazandığı engin tecrübelerle sektörde aranılan bir çözüm odağı haline gelmiştir. Firmamız kurulmuş olduğu günden bugüne müşterilerinin duyduğu güven duygusunun yüklediği sorumluluğun bilinciyle çalışmalarına devam etmektedir."

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Serhat, Mühendislik, yeni, yerinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.