Haber Detayı
09 Aralık 2020 - Çarşamba 14:51 Bu haber 2182 kez okundu
 
Unesco Çocuk Kulübü olan tek ilkokul Atatürk İlkokulu
26 Kasım 2019'da Unesco Çocuk Kulübü üyeliğine kabul edilen ve 3 yıllık izleme süreci başlatılan ilkokullar düzeyinde Bursa'nın tek Unesco Çocuk Kulübü olan Atatürk İlkokulu'ndan müjdeli haber geldi.
EĞİTİM Haberi
Unesco Çocuk Kulübü olan tek ilkokul Atatürk İlkokulu

   Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanlığı AB ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığı yetkilisi Süheyla Demirel Yazıcı tarafından Okul Unesco Sorumlusu İngilizce Öğretmeni Elmas Öztürk ile iletişim kurularak yapılan çalışmalar değerlendirildi. Ayrıca okulun İngilizce Öğretmeni Elmas Öztürk, Bakanlık tarafından 11 Aralık 2020 tarihinde yapılacak olan online toplantıya katılacak. Yapılacak olan bu toplantıda okulun Unesco sunumu da yapılacak.

   Covid-19 Pandemi tedbirleri gereğince ara verilen okul Unesco Çocuk Kulübü faaliyetlerinin yüzyüze eğitim başlayınca yapılan planlamalar doğrultusunca kaldığı yerden devam edileceği belirtildi.
   İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin "Bu başarıda emeği geçen başta Atatürk İlkokulu İngilizce Öğretmeni Elmas Öztürk'ü ve okul yönetimini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim." dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Unesco, Çocuk, Kulübü, olan, tek, ilkokul, Atatürk, İlkokulu,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.