Haber Detayı
01 Temmuz 2020 - Çarşamba 23:38 Bu haber 1784 kez okundu
 
Her Türlü Şart İçin Emzirme Önlüğü
Emzirme önlükleri her emziren annenin ihtiyaç duyduğu bir eşyadır.
YAŞAM Haberi
Her Türlü Şart İçin Emzirme Önlüğü

Emzirme önlükleri her emziren annenin ihtiyaç duyduğu bir eşyadır. Bu önlük tıpkı kuaförlerde kullanılan önlüklere benzer ve tek farkı sadece ön ve yan tarafları kapatıyor olmasıdır. Aynı zamanda dikkat çekici modellerde olduğu için severek kullanılır. Diyelim bir anne otobüste yolculuk ederken bebeğini emzirmesi gerekti, ne yapacak? Emzirme önlüğünü takarak göğüs bölgesini ve bebeğini saklayarak rahatlıkla her türlü ortamda bebeğini emzirebilecek.

Emzirme önlükleri yukarıdan deliği bulunan ve delikten kafa kısmına geçirilen bir örtü gibidir. Bu önlük kolayca katlanıp çantada taşınabilir. Sonrasında kolayca temizlenebilir ve ince bir yapıya sahip olduğu için anneyi de bebeği de rahatsız etmez.

Emzirme Önlüğü Fiyatları

Emzirme önlükleri Fiyatları önlüğü modeline göre farklılık gösterir. Kısa boyutlu ve uzun örtü gibi olan modelleri mevcuttur. Bu nedenle fiyat araştırması yapmak in öncelikle modele karar vermek gerekir. Eğer siz de her ortamda bebeğinizi emzirmek istiyorsanız ve Emzirme önlüğünün konforundan faydalanmak istiyorsanız https://www.bebemango.com/emzirme-onlukleri-k-27.html sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Her, Türlü, Şart, İçin, Emzirme, Önlüğü,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.