Haber Detayı
18 Eylül 2020 - Cuma 14:18 Bu haber 2955 kez okundu
 
Karacabeyli bayanlara ücretsiz saç bakımı!
Karacabey'de faaliyet gösteren Almira Saç Tasarım-Hairdesing & Make-Up, ücretsiz olarak bayanların saçlarına keratin bakımı yapacak.
YAŞAM Haberi
Karacabeyli bayanlara ücretsiz saç bakımı!

   Karacabey Sırabademler Mahallesi Runguçpaşa Caddesi üzerinde Vergi Dairesi çapraz karşısında bulunan Almira Saç Tasarım-Hairdesing & Make-Up, 20 Eylül Pazar günü bayanlara özel olarak, özellikle yaz mevsiminde güneş ışığına doğrudan maruz kalarak cansız ve mat görünmeye başlayan saçları güçlendirmek amacıyla ücretsiz bakım yapacak.

   19 yıllık iş tecrübesiyle Karacabey halkına en iyi şekilde hizmet vermeyi sürdürdüklerini ifade eden Almira Saç Tasarım-Hairdesing & Make-Up işletmecisi Hülya Pehlivan, " Karantina günlerinin ardından güneşi kucaklamanın keyfini sürsek de, güneş ışınlarına maruz kalan saçlarımızın aynı enerjiyi yakaladığı söylenemez. Fön, düzleştirici, boya ve benzeri faktörler bir yana, özellikle yaz mevsiminde güneş ışığına doğrudan maruz kalan saçlar, ne yazık ki cansız ve mat görünmeye mahkumdur. Bizlerde hanımların bu maruz kaldığı durumun nasıl çözüleceğine yönelik tanıtım amacıyla bir organizasyon düzenliyoruz. Karacabeyli bayanları işyerimize bekliyoruz. Alkanlar Kozmetik'e ve sahibi Kemal Alkan'a sponsorluğundan dolayı teşekkür ederim. Ücretsiz keratin bakımı yaptırmak isteyenler için randevu telefonlarımız: 02246621566 - 05453745126 - 05458382116. Randevu almayı unutmayın." ifadelerini kullandı.

Keratin bakımı nedir?

   Saçımızın temel ana maddesi, kopmaya ve aşınmaya dayanıklı keratin adı verilen bir proteindir. ... Saç kalitemiz ve parlaklığımız saçımızdaki keratin ve nem yeterliliği ile doğru orantılıdır. Yıpranmış, parlaklığını yitirmiş saçlarda keratin bakımı saça geçici bir süre için bir yapılanma ve parlaklık getirmektedir.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Karacabeyli, bayanlara, ücretsiz, saç, bakımı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.